To jak, działamy razem?

W mojej fotografii łączę dwa podejścia. Z jednej strony zdjęcia są REPORTERSKIE – obserwuję, zauważam, łapię momenty i emocje. Z drugiej, staram się, żeby było też GLAMOUR – w portretach dbam o szczegół, o scenerię, o to, żebyście nie mieli dziwacznie ułożonych włosów czy nienaturalnie powyginanych rąk.

Nie lubię przesady, nadmiernych ustawianek i zamierania w pozach na 5 minut – pokieruję Wami, podpowiem, ale nie zamienię w nieruchome figury woskowe. Wolę złapać chemię między Wami, ukradkowe gesty, a nie znudzone i wymęczone spojrzenia.

Od lat jestem związana z branżą fotograficzną. Oprócz bycia fotografem, przez lata byłam także producentką sesji zdjęciowych – organizowałam sesje reklamowe, prasowe i fashion. Prywatnie uwielbiam lato w mieście, wieczory z przyjaciółmi oraz podróże. Tradycją stało się, że zimą uciekam na trochę dłużej przed niepogodą i szarugą w ciepłe rejony świata  i szukam fal do surfowania.

Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale fotografuję w całej Polsce. Kilka razy w roku wyjeżdżam też za granicę na sesje i reportaże.

I speak English and some German. Podemos hablar en español también!

fotograf ślubny warszawa

Zadzwoń lub napisz

+48 666 321 667   hello@gosiapacula.plBrasil: (47) 98803 9815

Skorzystaj z formularza poniżej, żeby napisać, czego potrzebujesz