Sesja ciążowa pary

Sesja ciążowa Gosi i Piotrka powstała w ich pracowni, którą właśnie skończyli remontować. Piękne, industrialne miejsce dające nieograniczone możliwości aranżacji! Szczerze im go zazdroszczę :) A że hasło “remont” nieodzownie wpisuje się w okres ciąży Gosi, pewne zdjęcia (można nawet powiedzieć, że dokumentacyjne!) musiały powstać ;-)

Nasza sesja brzuszkowa ma tak naprawdę kilka prawie niezależnych od siebie części: m.in. wspomnianą już sesję remontową, nastrojową sesję z Piotrkiem, a także sesję kobiecą Gosi.

No to zaczynamy!

Naturalne zdjęcia ciążowe

Tak jak fajnie jest mieć zdjęcia w ciąży w naturalnych, codziennych sytuacjach (w końcu tak nasze życie wygląda!), to zawsze polecam też, żeby zrobić kilka ujęć, gdzie brzuszek będzie widać w całej okazałości. Ciąża to niesamowity czas, który warto upamiętnić. Niektórzy później popatrzą na swoje zdjęcia z czułością i uśmiechną się: “Ale to były piękne dni! Może znowu?”, a inni powiedzą: “O ludzie, dobrze, że już jesteśmy na kolejnym etapie!” ;-)

Sesja kobieca w ciąży

Mimo, że ciąża to czas obojga przyszłych rodziców, to jednak fizycznie najbardziej on dotyczy kobiety :-) Dlatego zawsze na sesji ciążowej staram się zrobić też sesję kobiecą samej przyszłej mamy. Moim zdaniem kobieta w ciąży wygląda absolutnie magicznie (Gosia to wygląda w ogóle zjawiskowo!). A może w przyszłości i potomek będzie chciał zobaczyć zdjęcie swojej mamy, na którym jest jeszcze u niej w brzuchu.