Śluby plenerowe w takich miejscach jak stodoła, folwark, czy piękny namiot to absolutny sztos. Szczególnie gdy dopisze pogoda, można cieszyć się słońcem, ciepłem i unoszącą się w powietrzu atmosferą miłości.

Folwark Ruchenka to absolutnie topowe miejsce na wesele w okolicy Warszawy. Śliczna rustykalna stodoła weselna, zadbany teren naokoło, a także nietuzinkowy glamping. Ślub plenerowy w takim miejscu jest marzeniem nie jednej pary młodej.

Żeby w pełni wykorzystać jego potencjał można zamiast zdecydować się na plenerowy ślub cywilny, wybrać ceremonię humanistyczną. Ślub humanistyczny od cywilnego w założeniu różni się tym, że nie niesie za soba żadnych koncekwencji prawnych, a udziela go celebrant, a nie urzędnik. Najczęściej więc pary na cywilną część formalną decydują się innego dnia, tak żeby być małżeństwem nie tylko dla siebie, ale również w świetle prawa.

Ceremonia humanistyczna może za to wyglądać tak, jak ją sobie sami wyobrazicie. Własne przysięgi, dodatkowe zwyczaje, rytuały, czy aktywne uczestnictwo innych osób – tu nic Was nie ogranicza i wszystko zależy od Was!

Zapraszam więc Was do obejrzenia reportażu ślubnego z pięknej czerwcowej niedzieli Zuzi i Michała w Folwarku Ruchenka.

Napisz lub zadzwoń!

Już nie mogę się doczekać, aż usłyszę o Twojej uroczystości lub pomyśle na zdjęcia.
Skontaktuj się ze mną, porozmawiajmy i poznajmy się trochę.

Privacy Preference Center